ПРОЕКТИ

Будинки з профільного бруса

Будівництво будинку з цільного профільованого бруса

Профільований брус – це екологічно чистий натуральний будівельний матеріал. При виготовленні профільованого бруса використовують натуральну деревину, пиловник хвойних порід: сосни, ялини, модрини, кедра, це стовідсотковий масив дерева. Стіни дерев’яної будови з профільованого бруса не вимагають додаткової обробки ні зовні, ні всередині. Профільований брус володіє відмінними ізоляційними властивостями, за рахунок щільного прилягання бруса у стіні завдяки спеціальному профілю, широкого утеплювального паза, при застосуванні якого стіна будинку не потребує конопатки, що дає додаткову економію коштів, і оберігає стіни від гниття.

Технологія виробництва профільованого бруса з масиву деревини проводиться за такою технологією:

•на багатопильному верстаті випилюється брус;

• на чотиристоронньому фрезерно-кольовочному верстаті брус стругається і профілюється;

Розміри і форма перетину профіля

Наявність такого великого вибору дозволяє спростити підбір будівельного матеріалу і забезпечити можливість виконання монтажних операцій з будь-якої необхідної точністю. Мінімальні розміри, які можна знайти в продажу, – 90х90 і 100х100.
Що ж стосується форми поперечного перерізу, відмінності бруса різного виробництва полягають в основному в кількості і розмірах сполучних пазів, які надають готової конструкції міцність і теплозахисні властивості.

• нанесення маркування на деталі та торці брусу;

• останнім етапом є зарізка чашок та різних елементів бруса на спеціальному обладнанні

З метою досягнення геометричній точності операції з розкрою бруса на деталі і нарізування чашок в лінії розкрою проводиться із застосуванням упорів. Стіновий комплект являє собою набір стінових деталей, кожна з яких відторцьована, пронумерована відповідно до робочої документацією. Деталі стіового комплекту проходять антисептування засобами біозахисту.

Профільований брус виготовляється відповідно до ТУ-5362-001-78558878-2007 «Деталі з масиву деревини».

Високоточна технологія виготовлення профільованого бруса забезпечує швидку і надійну збірку майбутнього будинку, який буде радувати затишком і теплом довгі роки. Завдяки застосуванню нового високотехнологічного обладнання, що забезпечує високу точність обробки деревини, сучасні дерев’яні будинки придбали багато якостей, що вигідно відрізняють їх від кам’яних і цегляних будівель.

Основні переваги цільного профільного бруса

  • Швидкий монтаж – завдяки точним розмірам щільно прилягають і швидко збираються, як конструктор, але збирати його потрібно професіоналам, які зроблять це оперативно і якісно.
  • Висока теплоізоляція і низька теплопровідність – теплоізоляція в кілька разів в перевищене інших будівельних матеріалів.
  • Природний повітрообмін – як і будь-який інший дерев’яний будинок добре провітрюються, завдяки унікальним властивостям деревини.
  • Сильна стійкість перед впливом перепадів температур, вітру, вологи.
  • Безпечний матеріал (екологічність) – один з найчистіших і корисних для здоров’я будівельний матеріал.
  • Економічність – не вимагає складного укріпленого фундаменту через легкість сухого профільованого бруса. Вкладені в будівництво будинку гроші виправдані його якістю. Практично безвідходний матеріал.
  • Брус має рівні грані. Він на 20-25% має меншу витрату деревини.
  • Будинок з бруса має менше тріщин, ніж у колоди.
  •  Довговічність – будинки з профільованого бруса дуже стійкі проти гниття, завдяки формі матеріалу, яка збережуть деревину від попадання атмосферних опадів. Тому вони служать декільком поколінням власників.
  •  Сучасність – нові технології будівництва, поряд з перевіреними часом традиціями, надають такому будинку сучасний стиль.