ПРОЕКТИ

МАФ з дерева

Мала архітектурна форма (МАФ) визначається як невелика одноповерхова пересувна споруда, яка не має закритого приміщення для тимчасового перебування, або стаціонарна споруда, яка має закрите приміщення для тимчасового перебування і по зовнішньому контуру має площу до 30 кв.м 1. Мала архітектурна форма – невелика споруда декоративного, допоміжного чи іншого призначення, що використовується для покращення естетичного вигляду громадських місць і міських об’єктів, організації простору та доповнює композицію будинків, будівель, їх комплексів. До малих архітектурних форм належать:
1) альтанки, павільйони, навіси;

2) паркові арки (аркади) і колони (колонади)

3) вуличні меблі (лавки, лави, столи);

4)Навіси для авто;

5) паркові містки;

6) обладнання дитячих ігрових майданчиків;

7) огорожі, ворота ;

Для сучасних МАФів вже недостатньо простого призначення по виконанню простих функцій торгового місця. По задуму містобудівних проектних організацій, вони повинні нести додаткову функцію щодо поліпшення архітектурного ансамблю будь-якого мікрорайону ,окремої вулиці присадибної ділянки і естетики та краси ландшафтного дизайну.

Замовити малу архітектурну форму в KR-bud можна для дачі, таун-хаусу, заміського котеджу. Також такі споруди є популярними при облаштуванні територій ресторанів, готелів. Для будівництва мафів звичайно використовується натуральна деревина або металеві елементи, а призначення таких їх залежить від мети створення конструкції.

Вже зараз ви можете зателефонувати нашим менеджерам та замовити МАФ для своєї дачі, заміського будинку чи котеджу, ресторанної або готельної зони.